Szanowni  Absolwenci, Koleżanki i Koledzy

W tym roku nasza szkoła obchodzi piękny jubileusz 80 – lecia utworzenia Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Siemiatyczach.  Pragniemy go świętować wspólnie z Państwem  organizując 15-16 czerwca 2024r. uroczystości rocznicowe i XII Zjazd Absolwentów i Wychowanków Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej oraz Liceum Handlowego i Technikum.

Niech to będzie niepowtarzalna okazja do spotkania w dawnym gronie kolegów i przyjaciół  ze szkolnej ławy. Z wielką nadzieją i oczekiwaniem liczymy, że w dniu 15 i 16 czerwca 2024r. spotkamy się w możliwie najliczniejszym gronie. Wierzymy, że spotykając się po latach odnajdziecie Państwo niepowtarzalną radość, wzruszenie, refleksję i dumę bycia absolwentem naszej szkoły.

Koszt uczestnictwa wynosi:

• 100 zł za udział w części dziennej z obiadem (wykupienie dodatkowego obiadu – 50 zł)
  • 250 zł za udział w całonocnym balu

Potwierdzeniem uczestnictwa w zjeździe jest dokonanie wpłaty do dnia 03.06.2024r.

na konto: Banku Spółdzielczego w Siemiatyczach 37 8092 0001 0007 4522 2000 0010

W  tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko (w przypadku kobiet nazwisko panieńskie), rok ukończenia szkoły

Zgłoszenia udziału w Zjeździe do dnia 03.06.2024r.:

Zachęcamy do przekazywania informacji swoim znajomym, Koleżankom i Kolegom oraz nadsyłania wspomnień, listów, refleksji i zdjęć związanych z naszą szkołą na adres:
zjazd@lo-siemiatycze.edu.pl.

Do zobaczenia na Zjeździe!

Dyrekcja i Komitet Organizacyjny Zjazdu